Son dakika... Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul, Ankara ve İzmir adayları belli oldu

Son dakika haberi... Yeniden Refah Partisi (YRP), yerel seçimlerde göstereceği belediye başkan adaylarını açıkladı. Fatih Erbakan, partisinin İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarını açıkladı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME
Son dakika... Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul, Ankara ve İzmir adayları belli oldu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin belediye başkan adaylarını açıkladı. Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Altınöz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Suat Kılıç oldu ve  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemal Arıkan oldu.

Erbakan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Rant belediyeciliği demek israfa bulaşmış belediyecilik demektir. Heykelci belediyecilik demek iş değil laf üretmek demektir Festivallere, kutlamalara, konserlere milyonlarca lira akıtmak demektir. Belediyenin imkanlarıyla LGBT etkinliklerine destek olmak ve nesillerin ifsadına vesile olmak demektir. İbadethanelerimizin yanı başında düzenlenen içkinin su gibi aktığı konserlere milyonlarca lira aktarmaktır.

Hizmeti vatandaşa değil örgüte götürür, millete kazınan hendektir, özgeçmişi dağa dayananlara iş imkanı sağlamaktır. Ahlaklı belediyecilik her işinde ahlakı öncelemek, bir adım atarken ahiretteki karşılığını düşünerek adım atmak demektir.

31 Mart'ta elde edeceğimiz başarı 2028'de Yeniden Refah'a iktidar yolunu açacak ve milletimizin ve İslam aleminin kurtuluşuna vesile olacaktır inşallah.

Çocuklarımızın anne babaları, ekonomik yükün altında eziliyor, beslenme çantasına temel gıdaları bile sağlamakta zorlanıyor. Çocuklarımız bu nedenle öğün atlamak zorunda kalıyor. Devlet okullarındaki çocuklarımıza ücretsiz yemek desteği vereceğiz.