Nagehan Alçı gözyaşlarıyla anlattı: Rasim’in öfkesi dinmiyordu, elimde bıçakla beklediğimi biliyorum

Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanan Nagehan Alçı, yaşadıklarını gözyaşları içerisinde anlattı. Alçı, “Kazandığım parayı ilk gün Rasim elimden alıyordu” dedi, Kütahyalı’nın kendisine fiziksel şiddet uyguladığını söyledi. Alçı, “Kaç gece Rasim’in öfkesi dinmiyordu, elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum" diye konuştu.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME
Nagehan Alçı gözyaşlarıyla anlattı: Rasim’in öfkesi dinmiyordu, elimde bıçakla beklediğimi biliyorum

Gazeteci Nagehan Alçı, 3 Ekim 2023’te boşandığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kaldığını iddia etti. Yaşadıklarını daha önce sosyal medyada anlatan Alçı, gazeteci Nevşin Mengü’nün programında tüm ayrıntıları aktardı.

"Kazandığım parayı ilk gün Rasim elimden alıyordu"

Alçı, "Kazandığım parayı ilk gün Rasim elimden alıyordu. Sen anlamazsın, sen çocukların geleceğinin mahvolmasını istiyorsun” ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Nagehan Alçı, “Kaç gece Rasim’in öfkesi dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum. Kapıları çarpıyor. Çocuklar uyanmasın diye sakinleştirmeye çalışıyorum” dedi.

Fiziksel şiddet iddiası: "Rasim beni boğuyordu, boğazıma yapıştı"

Rasim Ozan Kütahyalı’nın kendisini boğduğunu söyleyen Alçı, “Kardeşimin en küçük oğlu doğdu 17 Kasım 2017. O sabah ben ölüyordum. 17 Kasım 2017’de ben hayata son anda tutundum. Rasim beni boğuyordu. Boğazıma yapıştı. Evin içinde bir sebep onun istediği şekilde davranmadım öfkesi büyüdü. Tavana bakıyorum nefes alamıyorum, herhalde 5-10 saniyem var. Yeğenimin doğduğu ve çocuklarımın 4 yaşında olduğu zaman ölemem” dedi.

Alçı, “Korkunç hakaretler, mesajlar, fiziksel şiddet uyguluyordu. Eve polis çağırdım. Benim kazandığım parayı ilk gün elimden alıyordu” dedi.

Kütahyalı’ya yönelik öne sürdüğü psikolojik şiddet iddialarını da Alçı şöyle anlattı:
“Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturtturmuş. Benim kötü göründüğüm bir yayını açıp, ‘Çocuklar, anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Annenizi ben yarattım’ dedi.”