Kongre sonrası Aziz Yıldırım'dan mesaj: Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza inanıyoruz

Fenerbahçe kongresinde başkanlık için yarışan fakan Ali Koç'a kaybeden Aziz Yıldırım, bir mesaj yayınladı. "Büyük Fenerbahçe Taraftarına" başlığıyla yayınladığı mesajında Ali Koç yönetimine başarı diledi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME
Kongre sonrası Aziz Yıldırım'dan mesaj: Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza inanıyoruz

Fenerbahçe'de hafta sonu düzenlenen kongrede başkan adayı olan ve Ali Koç'a karşı seçimi kaybeden Aziz Yıldırım, gündeme yönelik yazılı bir açıklama paylaştı.

Yıldırım'ın açıklaması şöyle:

"Büyük Fenerbahçe Taraftarına,

Bundan yaklaşık 3 hafta önce, ben ve arkadaşlarım her şeyden çok sevdiğimiz kulübümüzü yönetmeye talip olduk.

Süreç boyunca binlerce kongre üyemize dokunduk, onların sorunlarını dinledik, duygularına tercüman olduk.

Dün gerçekleşen olağan seçimli kongrede, Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun.

Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, ÇOCUKLARA, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim.

"Kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz"

Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız.

Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle,

Hepinizi saygıyla selamlıyorum."