KARDEMİR'de yeni yönetim belirlendi

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (KARDEMİR), olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yeni yönetim kurulu belirlenirken, Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Prof. Dr. İsmail Demir getirildi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME
KARDEMİR'de yeni yönetim belirlendi

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (KARDEMİR) olağanüstü genel kurul toplantısı dün gerçekleştirildi. Seçimli genel kurulda yeni yönetim kurulu da ilk toplantısını düzenledi. Toplantıda yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Yönetim Kurulu Başkan Vekilli Ömer Demirhan olurken, Yönetim kurulu üyelikleri ise Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın, Yusuf Canbolat, Prof. Dr. Arif Nihat Güllüoğlu, Hacı Abdullah Kaya ve Prof. Dr. Mehmet Cahit Ensari'den oluştu.

Denetimden Sorumlu Komite Başkanlığına Hacı Abdullah Kaya, üyeliklere Prof. Dr. Güllüoğlu ve Prof. Dr. Ensari; Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanlığına Hacı Abdullah Kaya, üyeliklere Mustafa Aydın ve Muhammed Ali Oflaz; Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığına Prof. Dr. Ercümend Arvas, üyeliklere Ömer Demirhan, Fatih Mehmet Erkoç, Yusuf Canbolat; Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak Burcay Yavuz, Aday Belirleme Komitesi Başkanlığına Prof. Dr. Mehmet Cahit Ensari, üyeliklere de Prof. Dr. İsmail Demir ve Kamil Güleç getirildi.