Togg’dan dolandırıcılık uyarısı

Togg, markalarını adını kullanarak vatandaşları dolandırmaya çalışan kişilerin sayısında artış yaşandığını belirterek, kullanıcıları dikkatli olmaya çağırdı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME
Togg’dan dolandırıcılık uyarısı

Markanın adını kullanarak vatandaşları dolandırmaya çalışan kişilerin sayısında artış yaşandığına dikkat çeken Togg, resmi kanalları dışındaki oluşumlara itibar etmemeleri konusunda kullanıcıları uyardı.

Togg’dan konuya ilişkin yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: “T10X ön sipariş sürecini Trumore uygulamamız ve resmi web sitemiz togg.com.tr üzerinden gerçekleştirdik. 0850 222 86 44 numaralı telefondan ulaşılabilen Togg Care / Kullanıcı İlgi Merkezimiz de bilgi almak isteyen vatandaşlarımız için çözüm noktası oldu. Bu resmi kanallar dışında sipariş süreciyle ilgili yürüttüğümüz hiçbir faaliyetimiz yoktur. Vatandaşlarımızı telefonla ya da mesajlaşma servislerini kullanarak arayıp, ek kontenjan, indirim, çekilişsiz sipariş gibi asılsız yalanlarla kandırmaya çalışan kişilerle ilgili suç duyurusunda  bulunduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız. Bundan sonraki süreçte de bu tür dolandırıcılık girişimlerini yakından takip etmeye devam edeceğiz.”