5 milyon dolar ve ABD'de 11 ev iddiasıyla gündemdeydi: Fenomen Eylül Öztürk sessizliğini bozdu

Dilan Polat ve Engin Polat'ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanması sonrası gözlerin çevrildiği birçok sosyal medya fenomeninden biri olan Eylül Öztürk, hakkındaki iddialara yanıt verdi. Milyon dolarlar ile ABD’ye gittikleri ve peşin parayla çok sayıda ev aldıkları öne sürülen Eylül Öztürk, "Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar" diye konuştu.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME
5 milyon dolar ve ABD'de 11 ev iddiasıyla gündemdeydi: Fenomen Eylül Öztürk sessizliğini bozdu

5 milyon dolarla ABD'ye gittikleri ve oradan peşin parayla 11 adet ev aldıkları, kara para akladıkları iddia edilen güzellik merkezleri sahibi fenomen çift Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan cephesinden gündeme gelen iddialar hakkında açıklama geldi.


İddialara karşı yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabında paylaşan Eylül Öztürk, şu ifadeleri kullandı:

"Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde? Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar. Veya şu an benimle ilgili herhangi bir şüphe duyan, kuşku duyan takipçim varsa ben desem ki 'O iş öyle değil, böyle' bana inanacak mısınız? inanmayacaksınız. Bütün bu sürece bir bakın. Kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı... Herkes çıktı bir açıklama yaptı. İnandılar mı? inanmadılar. Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11'e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına 'İddiaya göre' yazıyorlar.

"Yalanın sınırı yok"

Boynumdaki elektronik sigarayı bile soğuk cüzdan ilan ettiler. Göstereyim bakın bu bildiğiniz elektronik sigara. Şu an içeride çekim ekibi var. Bilboardlar için çekime başlayacağız. İçinde bulunduğumuz durumda bir açıklama yapmamın karşılığı yok çünkü cümlenin başında iddiaya göre yazıp ondan sonra da tekneler, yatlar, helikopterler... Bunları da söylediler başka fenomenler için. 'Helikopteri varmış' diyen oldu. Bilmiyorum ki ne demem lazım! Benden ne bekliyorsunuz? Zaman her şeyi gösterir. Benim bu zamana kadar magazinle hiç alakam olmadığını öğrenmiş olmanız gerekiyor. Beni senelerdir takip edenler zaten tanıyorlar. Yalanın sınırı yok! Cümlenin başına iddiaya göre yaz sonra devamına istediğini yaz ben hangi birine cevap vereyim?"